ΑΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΑΣ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

Αγαπητοί μαθητές, επειδή το Π.Σ.Δ (Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο) είναι αρκετά βεβαρημένο, σαν ξεκίνημα μπορείτε μέσα από την ιστοσελίδα του σχολείου, από το αρχικό  μενού, να επιλέξετε  από τα “Μαθήματα”, την “Τεχνολογία”.

Εκεί  θα βρείτε Βοηθητικό υλικό για την Τεχνολογία της Α΄, Β΄ και Γ΄ τάξης. Αξιοποιήστε το δημιουργικά (πάντα προαιρετικά), όπως σας αρέσει. Πάντα θα έχετε  σαν βοηθό σας τις οδηγίες, τόσο του βιβλίου, αλλά κυρίως αυτές που σας έχουν δοθεί μέχρι τώρα από τα μαθήματα στην τάξη. Μπορείτε να στέλνετε τις απορίες σας, τις εργασίες σας (γραπτές, ηλεκτρονικές, κατασκευαστικές, πειραματικές), για βοήθεια, έλεγχο και αξιολόγηση στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου <kapkop@sch.gr> της καθηγήτριας σας Κόπανου Ευθαλίας.