Διαγωνισμός λογότυπου για το πρόγραμμα Erasmus+ “Fit4Life” (P3)

Στο πλαίσιο του ευρωπαϊκού προγράμματος “FIT4LIFE”  που υλοποιεί το σχολείο μας οι συμμετέχοντες μαθητές κλήθηκαν να δημιουργήσουν το λογότυπο του έργου. Η συμμετοχή των μαθητών μας ήταν εντυπωσιακή και η επιλογή των 3 έργων που θα διαγωνιστούν με  έργα  μαθητών των άλλων συμμετεχόντων χωρών ήταν εξαιρετικά δύσκολη. Η δραστηριότητα αυτή έδωσε την ευκαιρία στους μαθητές μας να εκφραστούν δημιουργικά  και να δείξουν το ταλέντο και τη φαντασία τους.

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν για τις εκπληκτικές δημιουργίες τους!!!

Δείτε εδώ τις δημιουργίες των μαθητών μας για τη δραστηριότητα “Logo competition

Τα 3 έργα που αντιπροσώπευσαν το σχολείο μας στον διαγωνισμό ήταν τα παρακάτω:

Πατήστε εδώ για να ψηφίσετε το λογότυπο που θα αντιπροσωπεύσει το έργο “Fit4Life”

Το λογότυπο που επιλέχτηκε μετά την ψηφοφορία μεταξύ των εταίρων είναι μια από τις συμμετοχές της Βουλγαρίας.

Δείτε εδώ όλες τις συμμετοχές για την επιλογή του λογότυπου