Εργασία σε Power Point 7 του μαθητή της Γ΄τάξης Χατζή Χρήστου με θέμα:”Η κατοχή από το 1945 έως το 1945 και το τέλος του πολέμου. Ο ρόλος του Αδόλφου Χίτλερ” στα πλαίσια του προγράμματος «Εργαστήρι Δημιουργικής Ανάγνωσης και Γραφής: Μελέτη και επεξεργασία νεανικού μυθιστορήματος της Μ. Κλιάφα: Μια μπαλάντα για τη Ρεβέκκα»
Συντονίστρια: Ηλιάδη Αμαλία ΠΕ02, Δ/ντρια
Υπεύθυνοι καθηγητές: Μπανάσιου Ευαγγελία, Ρουσουλιώτη Χαρίκλεια ΠΕ02)