Εορτή για τους Τρεις Ιεράρχες

Η Εορτή για τους Τρεις Ιεράρχες θα πραγματοποιηθεί από την κ Μπέργιου Χύμα Βαϊτσα (ΠΕ01 – Θεολόγοι).

1. Ημερομηνία εκδήλωσης για την εορτή των Τριών Ιεραρχών   : Παρασκευή 29 Ιανουαρίου 2021
        2. Ώρα έναρξης εκδήλωσης για την εορτή των Τριών Ιεραρχών  : 12:05
        3. Ώρα λήξης εκδήλωσης για την εορτή των Τριών Ιεραρχών    : 13:20
        4. Πλατφόρμα εκδήλωσης για την εορτή των Τριών Ιεραρχών    : Cisco Webex Meetings
        5. Personal Room εκδήλωσης για την εορτή των Τριών Ιεραρχών: ΜΠΕΡΓΙΟΥ ΧΥΜΑ ΒΑΪΤΣΑ
        6. URL εκδήλωσης για την εορτή των Τριών Ιεραρχών          : https://minedu-secondary.webex.com/meet/vbergiou
Οι απουσίες θα ληφθούν από τους εκπαιδευτικούς της 5ης  διδακτικής ώρας, τόσο για την 5η όσο και για την 6η ώρα του διδακτικού προγράμματος.
Οι μαθητές/τριες να εισέλθουν στην εικονική αίθουσα της 5ης ώρας (11:50). Στη συνέχεια μαζί με τον εκπαιδευτικό θα παρακολουθήσουν την όλη εκδήλωση στο παραπάνω URL σαν να γινόταν η εορτή στο σχολικό περιβάλλον.